 |
Єфремова Галина Леонідівна – кандидат педагогічних наук, доцент, зав. кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту, магістр за спеціальністю «Адміністративний менеджмент».
Сфера наукових інтересів: Розвиток професійно-особистісної компетентності фахівця в умовах післядипломної педагогічної освіти.
Дисципліни, що викладає: «Теорія та методика виховної та соціальної роботи», «Теорія та методика виховної роботи», «Теорія та методика виховання», «Основи девіантології», «Технології профілактики дитячої агресії (аутоагресії), жорстокості (булінгу) в освітньому середовищі закладу освіти», «Сучасні технології формування навичок здорового способу життя серед дітей молодшого шкільного віку», «Формування соціальної компетентності та ціннісних життєвих навичок особистості засобом національно-патріотичного та превентивного виховання в умовах освітнього середовища», "Технології формування безпечного освітнього середовища в умовах НУШ".
|
 |
Гиря Олексій Олексійович – кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений вчитель України, Відмінник освіти України
Сфера наукових інтересів: педагогічна інноватика, методика навчання хімії, проблемно-інтегративне навчання, концепція групової навчальної діяльності учнів
Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, теорія та методика виховання, управління навчальною та виховною діяльністю, керівник адміністративної установи та навчального закладу
|
 |
Грицай Сергій Михайлович – кандидат педагогічних наук, доцент, Відмінник народної освіти України
Сфера наукових інтересів:Теоретичні основи та практичне втілення соціологічних досліджень у галузі освіти.
Дисципліни, що викладає: управління трудовими ресурсами, управління проектами
|
|
Гузенко Оксана Вікторівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри, член - кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки, магістр педагогічної освіти за спеціальністю «Географія».
Сфера наукових інтересів: Теорія та практика організації проектної діяльності тих, хто навчається.
Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, освітні технології; спецкурси «Професійна мовно-мовленнєва компетенція вчителя», «Особливості організації проектної діяльності у навчально-виховному процесі початкової школи».
|
|
Золотарьова Тетяна Вікторівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач
Сфера наукових інтересів: Синергетичний підхід до спеціальної педагогіки
Дисципліни, що викладає: «Історія управління освітою в Україні та світі», «Управління проектами, інклюзивна компетентність сучасного вчителя НУШ», «Педагогічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами» |
 |
Івашина Людмила Петрівна – кандидат наук з державного управління, доцент, магістр зі спеціальності "Адміністративний менеджмент".
Сфера наукових інтересів: Визначення готовності керівників закладів освіти до інноваційної управлінської діяльності в сучасних умовах. Особливості тайм-менеджменту як технології використання робочого часу працівників освіти
Дисципліни, що викладає: Менеджмент інновацій, Менеджмент організації, Педагогічна інноватика.
|
 |
Клочко Оксана Миколаївна, кандидат педагогічних наук, викладач, магістр зі спеціальності "Педагогіка вищої школи"
Сфера наукових інтересів: історія розвитку жіночої освіти в Україні, гендерна соціалізація, інклюзивна освіта.
Дисципліни, що викладає: етика викладача вищої школи, технологія реалізації інклюзивної освіти.
|
 |
Кожем’якіна Ірина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач.
Сфера наукових інтересів: Розвиток вчителя в умовах післядипломної освіти, впровадження педагогічних технологій у навчальний процес освітніх закладів.
Дисципліни, що викладає: Теорія і методика викладання у вищій школі, Педагогічна інноватика, спецкурси: «Технології соціалізації дітей дошкільного віку», «Інтерактивні технології навчання і виховання у закладі дошкільної освіти»; курси за вибором: «Технології розвитку критичного мислення учнів» , «Сучасні педагогічні технології в умовах нової української школи», «Формування навички здорового способу життя у дітей молодшого шкільного віку»
|
|
Литвиненко Яна Олександрівна – кандидат філологічних наук, викладач.
Сфера наукових інтересів: Удосконалення професійної компетентності вчителів у системі безперервної освіти; етнолінгвістичні особливості східнополіського діалекту; мотивологічне та лінгвогеографічне дослідження лексики.
Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика; курси за вибором: «Моделювання успішного уроку в умовах Нової української школи», «Інклюзивна компетентність учителя Нової української школи», «Основи комунікативної культури керівника», «Академічна риторика».
|
 |
Луценко Світлана Миколаївна – кандидат наук з державного управління, доцент, магістр зі спеціальності "Педагогіка вищої школи", вчитель правознавства та громадянської освіти вищої категорії, вчитель – методист, тренер з інтерактивних методик викладання, регіональний тренер з прав людини, фасилітатор, випускниця міжнародних тренерських програм та проектів. Переможниця міжнародної першості з наукової аналітики, дипломант Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій. Відмінник освіти України.
Сфера наукових інтересів: Інноваційні підходи до підготовки та підвищення кваліфікації керівників закладів освіти в умовах ризиків; інноваційна діяльність керівника сучасного закладу освіти; компетентнісно зорієнтоване управління; розвиток професійних компетентностей менеджера в умовах автономії.
Дисципліни та курси, що викладає: «Управління інформаційними зв’язками»; «Менеджмент інновацій»; «Компетентісно – орієнтована освіта як інструмент формування конкурентоспроможного випускника закладу освіти»; «Демократизація та партнерство закладу освіти в умовах НУШ»; «Наскрізні компетентності ХХІ ст.: інноваційність, комунікативність, взаємодія»; «Компетентнісно-орієнтований підхід до професійного розвитку сучасного менеджера освіти»; «Проєктна діяльність у закладі освіти як фактор підвищення його конкурентноспроможності»; «Формувальне оцінювання як інструмент реалізації наскрізних компетентностей в умовах Нової української школи»; «Автономія закладу освіти як інструмент реалізації Нової української школи»; «Прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу та взаємодії закладу освіти з місцевою громадою».
|
 |
Прядко Любов Олексіївна – кандидат педагогічних наук, доцент.
Сфера наукових інтересів: корекційна педагогіка, підготовка педагогів до роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби у інклюзивному освітньому закладі
Дисципліни, що викладає: теорія та методика інклюзивної освіти, корекційна педагогіка, основи дефектології
|
 |
Сидоренко Наталія Володимирівна – кандидат педагогічних наук, викладач, магістр зі спеціальності «Адміністративний менеджмент».
Сфера наукових інтересів: Розвиток освіти національних меншин Північно-Східної України; впровадження інноваційних технологій в освітнє середовище закладів освіти.
Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, теорія та методика виховної та соціальної роботи, «Сучасні педагогічні технології в умовах Нової української школи», «Креативність як основа розвитку інноваційної особистості в умовах Нової української школи», «Технології розвитку критичного мислення учнів», «Освітні технології», «Кризи та деформації професійного розвитку викладача вищої школи».
|
 |
Цебро Яна Ігорівна – кандидат економічних наук, доцент
Сфера інтересів: формування конкурентоспроможності закладів освіти.
Дисципліни, що викладає: правові основи управлінської діяльності, аудит і оцінювання управлінської діяльності, управління фінансово-економічною та маркетинговою діяльністю, теорія організації, компетентнісно-орієнтована освіта як інструмент формування конкурентноспроможного випускника НУШ, педагогічна інноватика.
|
 |
Перлик Вікторія Володимирівна – старший викладач, магістр зі спеціальності "Педагогіка вищої школи", методист з управлінської діяльності, Відмінник освіти України, нагороджена знаком «Петро Могила»
Сфера наукових інтересів: Особливості підготовки керівників закладів освіти області у процесі підвищення кваліфікації
Дисципліни, що викладає: «Освітній менеджмент», «Педагогічна інноватика», спецкурси: «Нормативно-правове забезпечення закладів освіти», «Позитивний імідж закладу освіти в умовах нової української школи», «Внутрішня система забезпечення якості освіти в закладі загальної середньої освіти», «Особливості використання інноваційних освітніх технологій в роботі вихователя ГПД, бібліотекаря»
|
 |
Пінчук Діана Миколаївна – старший викладач, магістр зі спеціальності "Адміністративний менеджмент"
Сфера наукових інтересів: Оптимізація діяльності педагогічних працівників в умовах НУШ
Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, курси за вибором: «Наскрізні компетентності ХХІ ст.: інноваційність, комунікативність, взаємодія»; «Компетентнісно-орієнтований підхід до професійного розвитку сучасного менеджера освіти»; «Автономія закладу освіти як інструмент реалізації Нової української школи»; «Демократизація та партнерство закладу освіти в умовах НУШ»; «Формувальне оцінювання як інструмент реалізації наскрізних компетентностей в умовах Нової української школи»; «Прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу та взаємодії закладу освіти з місцевою громадою».
|
 |
Сударева Г.Ф. ‒ старший викладач, співробітник науково-дослідної лабораторії STEM-освіти; учитель вищої категорії, учитель-методист, Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком «Василь Сухомлинський»; неодноразова переможниця Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій (м. Черкаси, 2011, 2012, 2014, 2015, 2017 роки), Всеукраїнського конкурсу на кращу STEM-публікацію (2020, 2021, 2022 роки); співавторка підручника «Хімія» для 10-го профільного класу ЗЗСО за грифом МОН України, керівник авторського колективу з написання комплекту зошитів з друкованою основою для практичних робіт з хімії (8-11 класи ЗЗСО) за грифом МОН України.
Сфера наукових інтересів: розвиток професійної компетентності педагогічних працівників освітніх закладів в умовах післядипломної освіти, інноваційне забезпечення реалізації Концепції Нової української школи, теорія і практика сучасних освітніх інновацій, STEM-освіта.
Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика; курси за вибором: сучасні освітні інновації, розвиток ключових компетентностей засобами освітніх інновацій, STEM-освіта як інноваційний напрям розвитку української освіти; спецкурси: підприємливість як важлива компетентність особистості в умовах ринкової економіки, інтерактивні технології як інструмент реалізації ідей нової української школи, Портфоліо як інноваційний засіб самооцінки, самовдосконалення і презентації досягнутих успіхів педагога.
|
|
Лисюк Вікторія Володимирівна - старший лаборант кафедри.
|