НМТ-2023: демонстраційний тест із німецької мови

golovnaВідсьогодні потенційні учасники тестування, які планують обрати для складання німецьку мову, можуть виконати 32 завдання з цього предмета у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Онлайновий НМТ з німецької мови доступний за посиланням. Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак, за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту. 

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні, учасники зможуть обирати послідовність виконання завдань, за потреби, повертатися до того чи іншого завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи, – отримати результат.

Учасники мають можливість завантажити файл із  демонстраційним варіантом тесту з німецької мови на свій пристрій, виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними. 

У тестах з іноземних мов на реальному тестуванні не буде завдань з відкритою формою відповіді, як не буде завдань з аудіювання. 

Український центр оцінювання якості освіти розвиває власну тестову платформу, тож у майбутньому подібні завдання обов’язково стануть доступними й на ній.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO