Вебінар "Діагностика освіти"

14-15 жовтня 2013 року на базі Національного університету нафти та газу (м. Івано-Франківськ) у рамках IV міжнародної школи-семінару «МЕТОДИ І ЗАСОБИ ДІАГНОСТИКИ В ТЕХНІЦІ ТА СОЦІУМІ (МіЗДТС-2013)» відбулось засідання секції «Діагностика в освіті». Засідання було проведено в формі вебінару.В засіданні взяв участь Жук М.В., завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін к.філос. наук, доцент, член організаційно-програмного комітету школи семінару. Михайло Васильович дистанційно доповідав на Пленарному засіданні за темою «Освіта в вимірі інформаційної революції».

 

У доповіді були висвітлені питання викликів інформаційної революції (швидкість накопичення і подвоєння знань, швидке «старіння» інформації та технологій, скорочення частки наявної інформації в новій інформації, нові моделі комунікації, віртуалізація суспільства) та нових пріоритетів освіти (LLL, «трикутник знань», випереджувальна освіта, інновації, інтердисциплінарність, конкуренція через партнерство, нові моделі комунікації, віртуальність, мобільність).

Завдяки технологічній підтримці О.П.Войченко з доповідями і презентаціями учасників семінару можна ознайомитись за адресам http://itea-conf.org.ua/mitde-2013/category/sde-videos та

http://itea-conf.org.ua/mitde-2013/category/presentations

Програма роботи секції:

http://itea-conf.org.ua/mitde-2013/program_2013_14_10.pdf

Доповідь Жука М.В. «Освіта в вимірі інформаційної революції» -

http://itea-conf.org.ua/mitde-2013/308

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO