Всеукраїнський науково-практичний семінар "Формування навичок та вмінь з безпеки життєдіяльності дитини за базовим компонентом дошкільної освіти"

    На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.11.2012 року № 952-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2013 рік» у період з 29 по 30 травня 2013 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування навичок та вмінь з безпеки життєдіяльності дитини за базовим компонентом дошкільної освіти».
    У роботі семінару взяли участь близько 80 осіб, у тому числі: представники Міністерства освіти і науки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Інституту інноваційних технологій  і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, структурних підрозділів із питань освіти і науки місцевих органів виконавчої влади та керівників навчально-методичних установ сфери цивільного захисту.
Від Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в заході взяла участь Міщенко Л.Б., методист дошкільної освіти, яка стала активним учасником «круглого столу» та ініціатором практичного втілення побаченого на місцях, зокрема в Сумській області.
Під час проведення пленарного засідання та круглого столу, заслухано й обговорено 8 доповідей та 14 повідомлень провідних учених, фахівців та практиків. У ході практичної частини семінару переглянуто різні форми роботи з питань безпеки життєдіяльності дітей у дошкільних навчальних закладах.
Учасники семінару, за результатами аналізу сучасного стану дошкільної освіти з питань безпеки життєдіяльності, зазначили, що, зважаючи на важливість цього напряму діяльності, необхідно більше уваги приділяти питанням співпраці територіальних органів управління освітою, державних служб надзвичайних ситуацій, навчально-методичних центрів безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO